Uzak Rota Summit – Seyahat Pazarlama

Sanmıyorum ama hala duymayanınız kaldıysa Uzak Rota summit için son günler son biletler! Daha önce Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek özellikle seyahat bloggerları ve sektörü bir araya getiren bir seyahat zirvesine imza atan Uzak Rota ekibi bu sefer de yine dolu dolu bir içerik hazırlamış.

Bu sefer konu olarak Seyahat Pazarlama seçilmiş (Travel Marketing), konferans 25 Mart’ta Ramada Plaza İstanbul’da gerçekleşecek.

32 konuşmacı ve 400 turizm profesyonelinin katılacağı 11 oturumluk bir program yanı sıra,  aralarda da mini fuarların oluşturularak katılımcılara etkili network yapma şansı sunulmasını hedeflemişler.

Üstelik katılımcılar, konferansta yer alan firmaların sunduğu etkinliğe özel promosyonlardan da yararlanabiliyor. Misal etkinlik alanına gelecek kişilerin, etkinlik günü Uber ile yapacakları ilk seyahat ücretsiz olacak ve gelen kişiler arasından yapılacak çekiliş ile 5 kişiye diledikleri bir lokasyona yapacakları uçuş Pegasus Havayolları tarafından hediye edilecek!

Zaten sektöre aşinaysanız, konuşmacılara baktığınızda içeriğin kalitesini de anlayacaksınız 😉 Tav İşletme müdürü Bora İşbulan, Skyscanner Türkiye pazarlama müdürü Murat Özkök, Otelz CEO’su Bertan Aner, Gruppal kurucu ortağı İlker Atalay gibi sektörün bilinen markalarının önemli isimleri yanı sıra, Malezya ve Kore turizm ofislerinin pazarlama müdürleri,  Emirates ve Singapur Havayollarından önemli isimler, Eray Kılıç, Cem Karakuş ve Bahar Akıncı gibi marka danışmanlığı ve seyahat yazarlığının tanıdık isimleri gibi daha bir çok sektörün bilinen marka ve şirketlerinden alanlarının uzmanı konuşmacılar yer alıyor. Ki bir de seyahatle ilgili içerik sahibi Mynet, N11, gezi.com, N11, Jolly tur şirketlerin içerik yöneticileri de var. Daha bitmedi bunlara bir de ünlü instagrammerlar, bloggerlar, seyahatle ilgili faaliyet gösteren şirketlerin kurucu ortakları yada genel müdürleri ve sosyal medya uzmanları da ekleyin… Ya bu böyle olmayacak kimi saymasam hatırı kalacak siz en iyisi tüm konuşmacıların olduğu aşağıdaki linke bakın!

Uzak Rota Travel Marketing Summit konuşmacılar

Tamam anladık harika süper, link ver de yapalım kaydımızı diyenler, şuradan Uzak Rota Summit biletlerinizi temin edebilirsiniz! Erken kayıtta indirimli biletler tükendi ama kalanları kaçırmayın 😉 Bilet fiyatı 120 TL.

Üyelik

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*